درباره ادمارک

گروه ارتباط گستر رهیافت به عنوان یک استارتاپ در سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را با وب سایت Rahyaft.net آغاز نمود. sms1 یکی از محصولات این گروه می باشد که جزء بزرگ ‌ترین مجموعه‌ های بخش خصوصی ارائه کننده‌ خدمات پیامکی و سرویس های ارزش افزوده در ایران می باشد و توسط متخصصان این گروه آغاز به کارکرد. این شرکت توانست با بهره گیری از نیروهای کارآمد و متخصص خود خدمات متنوع، کارساز و مؤثری را در قالب پروژه های استارتاپ دیگری ارائه دهد که هم چنان در حال تکمیل و شکل گیری است.

ادمارک محصول دیگر گروه رهیافت می باشد که از سال ۱۳۹۵ به منظور ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال در حال خدمت رسانی است. ادمارک با ارائه خدمات تبلیغات در گوگل (گوگل ادوردز)، سئو سایت، ریپورتاژ خبری، تبلیغات بنری، طراحی وب سایت، پنل پیامک، بازاریابی ایمیلی، بازاریابی شبکه های اجتماعی و نیز بازاریابی محتوایی تجربه شیرین حضور در دنیای دیجیتال را برای مشتریان خود رقم می زند.

پشتیبانی بی نظیر
آژانس ما با پشتیبانی 24 ساعته در تلگرام، تماس تلفنی و تیکت گذاری قدم به قدم در کنار مشتریان خود می باشد.
کارکنان مستعد
کارکنان فنی ما پیوسته با هدف دستیابی به آخرین دانش و امکانات دیجیتال مارکتینگ در حال آموزش و یادگیری می باشند تا بهترین تجربه را برای مشتریانمان رقم زنیم.
بهینه سازی مستمر
یکی از باورهای ادمارک این است که مشتریان بزرگترین ارزش این آژانس می باشند. پس همواره دغدغه ارائه بهترین نتیجه به مشتریان خود را دارد.

باورها و ارزش های ما

افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر در جهت ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان، جزء مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های ادمارک می باشد. ضمن اینکه خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ استفاده از سیستم های نوین و ابزارهای ارتباطی دیجیتال به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان ادمارک و گروه رهیافت بوده است.
برخی از مشتریان ارزشمند ما